Jak si doma Hloubkove vycistit pleť?

Jak si doma Hloubkove vycistit pleť?

Základy hloubkového čištění pleti

Pokud bychom měli přirovnat naši kůži k nejdražšímu kousku oblečení, jaký vlastníte, uvědomíte si, jak důležité je o ni pečovat a udržovat ji čistou. Hloubkové čištění pleti není jen o odstraňování make-upu a nečistot, ale také o odstraňování odumřelých kůží, odstraňování bakterií a podporu obnovy kůže. A tak jako byste pravděpodobně nevyprali své nejlepší oblečení v běžné pračce, bylo by rovněž nevhodné používat každodenní čističe na hloubkové čištění pleti.

Výběr produktů pro hloubkové čištění pleti

Uvědomění si, že potřebujeme hloubkově vyčistit pleť, je jedna věc. Vědět jak, je zcela jiná věc. Na trhu je nespočet produktů pro hloubkové čištění pleti a je těžké zjistit, které jsou skutečně efektivní. Musím se vám přiznat, že jsem v minulosti utratila spoustu peněz za produkty, které mi nakonec neseděly. Ale nakonec jsem narazila na několik fantastických produktů, které teď používám pravidelně a velmi mi pomáhají udržovat moji pleť v bezvadném stavu.

Vlastní rutina hloubkového čištění pleti doma

Moje vlastní rutina hloubkového čištění pleti je jednoduchá, ale účinná. Začínám odlíčením, pokud mám na obličeji make-up. Poté nanesu exfoliační čistící prostředek a masíruji jej do pokožky obličeje po dobu asi jedné minuty. Poté nechám působit masku na pokožku obličeje po dobu asi 20 minut. Po oplachu masky použiji tonikum a následně aplikují sérum nebo krém. Tento postup opakuji jednou týdně a je skvělý pro odstranění odumřelých buněk kůže, uvolnění ucpaných pórů a obnovení zdraví a vitality mé pleti.

Nejlepší tipy a triky pro hloubkové čištění pleti

Ačkoli hloubkové čištění pleti může být někdy trochu matoucí, existují některé tipy a triky, které vám mohou pomoci získat ty nejlepší výsledky. První a nejdůležitější tip je dodržovat pravidelně rutinu hloubkového čištění. To znamená, že byste měli provést hloubkové čištění pleti alespoň jednou týdně.

Tipy a triky od profesionálů

Byla jsem na několika kursech a školeních na téma péče o pleť a mám tedy možnost sdílet s vámi některé tipy a triky, které mi dali profesionálové. Tito odborníci zdůrazňují význam důkladného očištění pleti před aplikací jakýchkoli produktů pro hloubkové čištění. Říkají, že pokud na kůži zůstane make-up nebo nečistoty, produkty pro hloubkové čištění nebudou moci proniknout do pokožky a vykonat svou práci. Také doporučují používat produkty pro hloubkové čištění, které jsou specificky určené pro váš typ pleti.

Napsat komentář

Nejnovější příspěvky