Co voní mužům na ženách?

Co voní mužům na ženách?

Přirozené tělesné vůně – Neodolatelný magnet

Není to žádné tajemství, že muži jsou náležitě přitahováni přirozenými tělesnými vůněmi žen. Ale proč? No, podle výzkumu je to záležitost evoluce. Náš vůně signál je v podstatě kompilací našich genů a muži jsou instinktivně přitahováni k ženám s odlišnou genetickou sestavou, aby zvýšili šance na zdravé potomstvo. Což je docela fascinující, že? Ale pokud už máte na sobě čisté oblečení a jste připraveni na schůzku, nedoporučuji vám mít klasický "prirodni" příjem. Stále ještě je důležité vyzkoušet a najít tu pravou vůni, která bude vyhovovat nejen vám, ale i mužům ve vašem okolí.

Parfém – Dotek ženskosti

Jde vůbec o ženskost, pokud nemluvíme o parfému, který je pro muže tajemný a přitažlivý? Je to další způsob, jak se vyjádřit a cítit se ženstější. A pokud může být vybrán správný, může to být kouzelný způsob, jak přitáhnout muže. Nicméně, výběr správného parfému může být malá věda. Je to něco jako hledat dokonalé šaty na večerní ples - někdy to víte najednou, když to uvidíte. Ale počítání s tím, že se to stane při prvním nákupu, by bylo nerealistické. Navštěvuji několik parfumérií a nechávám se inspirovat jasnými, květinovými, dřevitými nebo ovocnými vůněmi. A samozřejmě se zkouším nechtejte kupovat první parfém, který se vám líbí. Nechte jej několik hodin na kůži a uvidíte, jak se vyvíjí. Tímto způsobem najdete ten pravý parfém, který nejen on, ale i vy budete milovat.

Čistota a svěžest – Nestárnoucí klasika

A pak je tu čistota. Není to ani tak konkrétní vůně jako pocit, který tato vůně přináší. Představte si, jak jste právě vyšli z horké sprchy a cítíte se svěže a obnoveně. Tento pocit čistoty může být pro muže velmi přitažlivý. Kromě toho, svěží pokožka vždycky budí dojem, že jste dobře postarána a uvědomitel si, že se o sebe staráte. To je také důležitá vlastnost, kterou muži na ženách hledají. Kdo by nechtěl ženu, která ví, jak se o sebe postarat? Ženy jsou symbolem krásy a elegance, a nic to neukazuje lépe než dobře upravená, svěží a pečovaná pokožka.

Nádech kuchyně – Láska prochází žaludkem

Myslím, že jsem slyšela od babičky, a z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že láska opravdu prochází žaludkem. A nejen to, ale také nosem. Vůně vaření může být pro muže nesmírně sexy. Nedávno jsem uvařila večeři svému příteli a v kuchyni se rozvoněly čerstvé bylinky, česnek a cibule. Když přišel, byl tak okouzlen tím, co cítil, že mě okamžitě objal a poděkoval mi fouskem na tvář. Věřte mi, když vám řeknu, že je to opravdový kompliment pro každého kuchaře. A ještě něco - není to jen o tom, co vaříte, ale také jak, tedy vaše tajemství a způsob přípravy jedla. Udělejte z vaření rituál, který vám oběma umožní trávit čas společně, vnímat a užívat si nádhernou vůni vaření.

Dočasný dotek – Melodie její vůně

Poslední, ale rozhodně ne méně důležité, je vůně, kterou zanecháte po sobě. Jste někdy někde nechala svůj šátek nebo sáček? A co pocit, když můj partner nalezne tento poklad a inhale ho jako by byla nejcennější věc na světě? Tyto momenty jsou neuvěřitelně silné a silně citové. Vůně, kterou zanecháte po sobě, je jako melodie, která se nepřetržitě hraje v pozadí jeho mysli. A čím více se mu líbí, tím více bude chtít ten šátek znovu najít. Takže jak vzrušující bude pro něho, když zjistí, že ta osoba, která za sebou zanechala tak úchvatnou vůni, je skutečně vy?

Co je tedy na závěr? Rozumím tomu, že všechno tohle, to co voní mužům na ženách, může být trochu příliš. Ale i když možná nemůžete ovlivnit všechny tyto věci, můžete určitě ovlivnit některé. A dělat to nejlepší, co můžete, je vždycky krok správným směrem, nejen vůči mužům, ale také vůči sobě. Protože konec konců, kdo by nechtěl cítit se krásně, vonět skvěle a být tou nejlepší verzí sebe sama?

Napsat komentář

Nejnovější příspěvky