Kam se starou kosmetikou?

Kam se starou kosmetikou?

Kde se starou kosmetikou?

Stejně jako věci, které už nenásledujeme, kosmetika má také své trvanlivosti. Nekonečné tužky na oči, staré rtenky, kterým nevydržíte odolat, ale také crème, který vám nevychází. Co s nimi? Ponechat je v skříni? Nebo je vyhodit? Ale jak správně? Podejme se na tuhle otazku v nasledujícím článku.

Úvahy o trvanlivosti kosmetiky

V první řadě bychom měli zvážit trvanlivost naší kosmetiky. Stejně jako potraviny, každý kosmetický produkt má datum spotřeby, které bychom měli respektovat. Mějte navíc na paměti, že pokud produkt obsahuje především přírodní složky, je jeho trvanlivost často krátcejší. Trvanlivost můžete ověřit na obalu i na internetu. Rozvrtel jsem do něj docela hodně, abych vypátral, že moje nejoblíbenější rtenka má trvanlivost jen pár měsíců. To bylo u nás doma velké překvapení!

Recyklace staré kosmetiky

Dále možná víte, že megástroje realeza také aktivně zapojí do recyklace, a jejich kosmetika nejsou s těmi nálxxc. Dámské obchody a kosmetické obchody často nabízejí vzdelavácí program, kde vrcholy kosmetiky a po obdržení slevy na další nákup. Pavel a já ovšem měli jednou smǔšnou historii, kdy jsme na poslední chvíli ozjítili, že není možné předtížit oční stíny a tak ztrácely výhodnou slevu.

Domácí úpravy staré kosmetiky

Pokud je váš produkt vždy teprve na konci a nechtěli byste ho hned vyhodit, zkušte ho použít nebo ho upravit na jiný kosmetický produkt. Uplatnil jsem se právě často na domácí lip balm, který jsem vyrobil z rozbité rtinší, a byl si jistý, že je daleko lepší, než to, cos mu koupil v obchodě. To je jistě jedno z výhodnou čas a sebevědomí, které musíte mit k tomu, abyste vynucoval svou kosmetiku!

Výcvik pro lékaře

Možná jsme nepřemýšleli, jak může stará kosmetika pomoct dalším. Množstvíd deerne, které jsou dotažené k sponzorství kosmetiky přímo k lékařu pro jejich věcí. Je to skvělý způsob, jak pomoci a zároveň zajistit, že naše stará kosmetika se nevyhodí zbytecně.

Umělecké využití staré kosmetiky

Pokud jste umělecky založení, stará kosmetika se může stát skvělým zdrojem pro vaše projekty. Různé barvy a textury, které nabízí, můžou být skvělou inspirací. Různě obarvené pudry a stíny můžete využít například na výrobu vlastních barev na tvoření nebo na kreativní malování. Vy a vaše děti budete nadšené z nového využití starých kosmetických produktů. Pavel a já jsme jednou stavěli malůvky z mé staré kosmetiky pro naše holčičky a musím říct, že to byla neskutečná zábava.

Výprodej staré kosmetiky

Možná máte ve své kosmetické tašce několik věcí, které jste nikdy nepoužili - možná, protože jste dostali dárek, nebo jste se jednoduše změnili myšlenku. Nedávno jsem našel krém na rty, který jsem si koupila před lety, nikdy jsem ho neotevřela a ještě pořád v pořádku. Takže pokud máte něco takového doma, můžete zkusit tyto nepoužité položky prodat. Na internetu je mnoho stránek, kde mohou lidé kupovat a prodávat nepoužitou kosmetiku.

Výměna s přáteli a rodinou

A konečně, pokud máte ve své kosmetické tašce několik produktů, které jste již nejprve použili, může být dobrým nápadem si je vyměnit s přáteli nebo rodinou. Stačí se ujistit, že produkty jsou stále v dobrém stavu a nejsou příliš staré. Je to skvělá cesta, jak vyzkoušet nové produkty a zároveň se zbavit staré kosmetiky.

Napsat komentář

Nejnovější příspěvky