Ochrana osobních údajů

Úvod

Vážíme si důvěry, kterou jste nám poskytli při poskytování osobních údajů, a bereme váš soukromý život velmi vážně. Tato politika ochrany osobních údajů popisuje, jakým způsobem sbíráme, používáme, zpracováváme a chráníme vaše osobní údaje na našich webových stránkách. Jsme plně v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a nařízením GDPR. Během této politiky vám podrobně vysvětlíme, jaké osobní údaje zpracováváme a jak jsou chráněny, jaký máte vztah k těmto datům a jaké jsou vaše práva. Politika ochrany osobních údajů bude pravidelně aktualizována tak, aby odrážela jakékoli změny v našich praktikách ohledně soukromí, tak udržujte její pravidelnou revizi na paměti.

Seznam a popis zpracovávaných osobních údajů

Sbíráme osobní údaje, jako jsou vaše jméno, e-mailová adresa, adresa bydliště, telefonní číslo a další informace, které poskytnete při registraci na našem webu, při objednávání služeb nebo při komunikaci s námi. Tyto informace využíváme k poskytování našich služeb, k zlepšování a personalizaci vašeho uživatelského zážitku, k marketingovým účelům, jakož i k analytickým a statistickým účelům. Vždy se snažíme zajistit, že osobní údaje zpracováváme transparentně a s maximálním respektem k vašemu soukromí.

Zpracování a sdílení osobních údajů

Veškeré osobní údaje zpracováváme v souladu s příslušnými zákony a nikdy je neprodáváme třetím stranám. V některých případech můžeme sdílet určité osobní údaje se spolehlivými partnery nebo poskytovateli služeb, jež nám pomáhají s provozem naší stránky a služeb, například pro účely hostingu webových stránek, analytické služby nebo marketing. Tito partneři jsou pečlivě vybíráni a musí dodržovat naše předpisy pro ochranu a zabezpečení dat.

Bezpečnost a ochrana údajů

Používáme různé bezpečnostní opatření, včetně šifrování a autentizačních nástrojů, pro ochranu a zabezpečení vašich údajů. Zaměstnáváme přísné bezpečnostní protokoly a školení zaměstnanců, abychom zajistili, že veškeré informace jsou chráněny před neoprávněným přístupem, odhalením, změnou nebo zničením. Vědomí zaviazenosti k bezpečnosti vašich údajů je pro nás prioritou.

Práva subjektů údajů

Podle evropského nařízení GDPR a národních zákonů máte právo na přístup k údajům, které o vás uchováváme, a to kdykoliv požádat o jejich aktualizaci, opravu nebo smazání. Dále máte právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů a požádat o omezení zpracování nebo přenositelnost údajů. Budeme reagovat na všechny vaše žádosti v souladu se zákonem. Kontaktní informace naleznete níže.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoli otázky nebo obavy týkající se zpracování vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nás snadno kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected] nebo nás navštívit přímo na adrese: Lenka Hrubá, Legionářská 1311/21, 779 00 Olomouc, Česká republika. Jsme tu pro vás, abychom zodpověděli jakékoli dotazy a vyřešili vaše problémy týkající se soukromí.

Napsat komentář

Nejnovější příspěvky