Podmínky používání

Úvod

Vítejte na webové stránce Ženská Krásna Stylizace. Tento dokument "Podmínky používání" definuje základní pravidla, která se vztahují na každého uživatele naší webové prezentace. Před použitím našich služeb je důležité, abyste si tyto podmínky pozorně přečetli a porozuměli jim. Přístupem a používáním naší webové stránky vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami a zavazujete se je dodržovat. Pokud s některým z ustanovení těchto podmínek nesouhlasíte, nejste oprávněni stránku používat.

Použití obsahu

Obsah webových stránek je chráněn autorským právem a je majetkem Ženské Krásné Stylizace, nebo je užit s povolením třetích stran. Uživatele opravňujeme k užívání obsahu stránek výhradně pro osobní a nekomerční účely. Jakékoliv kopírování, šíření, vysílání, zveřejňování nebo jiné využití obsahu naší webové stránky je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno.

Ochrana osobních údajů

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Veškeré shromažďování, zpracování a využívání údajů se řídí platným zákonem o ochraně osobních údajů. Podrobnosti o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v naší zásadě ochrany osobních údajů na separátní stránce. Máte právo kdykoliv vyžádat informaci o tom, jaké Vaše údajů máme uložené, případně požádat o jejich opravu či smazání.

Změny podmínek

Ženská Krásna Stylizace si vyhrazuje právo kdykoliv aktualizovat nebo měnit tyto podmínky používání. Jakákoliv změna bude účinná okamžitě po zveřejnění na naší webové stránce. Vaší pravidelnou návštěvou stránky vyjadřujete souhlas s těmito změnami a zavazujete se podmínky pravidelně kontrolovat.

Kontakt

Pro jakékoliv dotazy nebo připomínky týkající se podmínek používání nás můžete kontaktovat na email [email protected]. Pokud máte závažnější poptávky nebo stížnosti, můžete se obrátit i písemně na adresu vlastníka webu: Lenka Hrubá, Legionářská 1311/21, 779 00 Olomouc, Česká republika.

Napsat komentář

Nejnovější příspěvky